Házená Poděbrady

Tým minižáků a dívek odehrál svůj další turnaj „velké“ házené v Bělé p./B.

21. května 2022

V sobotu 21. Května 2022 měl nově tvořící se tým dívek a tým minižáků možnost odehrát další turnaj „velké“ házené a to v rámci Středočeské ligy minižactva 6+1, tentokrát v Bělé p.B. Na tomto turnaji se postupně střetla s domácím týmem Sokola Bělá p. B, Házená Mělník a Sokolem Kostelec n./L. 

Stejně jako v předchozích turnajích všechny zúčastněné hráčky a hráči dostali téměř stejný prostor ve hře, když vždy jedno celé utkání odehrál dívčí tým, konkrétně s domácím týmem Sokola Bělá p. B., a další utkání s družstvem Sokola Kostelec n./L. odehrál tým složený výhradně z poděbradských minižáků doplněných a několik menších dívek. To bylo zapříčiněno značnou marodkou týmů minižáků. Třetí utkání s týmem Házená Mělník bylo odehráno již „klasicky“, první poločas byl výhradně v režii dívek a ten druhý zase plně v obsazení minižáků.

V průběhu všech utkáních nelze odepřít všem poděbradským hráčkám a hráčům snaha a bojovnost, nicméně také nutno říct, že všechny čeká mnoho a mnoho práce v tréninku.

Velké poděkování také patří rodičům a fanouškům, kteří malé poděbradské házenkáře a házenkářky během celého turnaje hlasitě podporovali.

Další turnaj velké házené odehraje tým dívek a minižáků 4. června v Poděbradech

Sestava týmu Házená Poděbrady:

Pýchová Jana, Bradna Adam – Anežka Thérová, Tereza Pospíšilová, Eliška Farkačová, Anna Mrázová, Luisa Kociánová, Eliška Teperová, Adriana Skokanová, Lucie Brožová, Andrea Brožová, Mikuláš Beran, Štěpán Cícha, Vladimír Obrazcov, Jakub Bradna, Ondřej Škopek a Ondřej Víša.