Házená Poděbrady

Minižactvo se poprvé přestavilo v domácím prostředí

07.11.2021

Mladé poděbradské házenkářky a házenkáři kategorie minižactva měli o tomto víkendu možnost se poprvé v letošní sezóně představit na domácí půdě. V neděli 7. 11. 2021 pořádal Poděbradský házenkářský klub 4. kolo Středočeské ligy minižactva. Turnaj se odehrál v nově zrekonstruované Poděbradské městské sportovní hale.

V nedělním turnaji miniházené 4+1 mohl trenérský tým postavit hned dva týmy. Družstvo označené jako Házená Poděbrady 1 bylo výlučně složeno z dívek a družstvo označené jako Házená Poděbrady 2, naopak bylo pouze chlapecké. Zde je nutno říci, že všechny hráčky a hráči obou domácích družstev podali velmi bojovný a soustředěný výkon a na konci turnaje si zasloužili sladkou odměnu. Za zmínku také stojí, že hned několik malých poděbradských házenkářek a házenkářů si na turnaji odbyli turnajovou premiéru. Sobotního turnaje se kromě dvou domácích týmů, zúčastnili dvě družstva Sokola Úvaly a Sokola Libčice nad Vltavou a po jednom družstvu Spartaku Příbram a HC Kolín. Na závěr nutno poznamenat, že oběma Poděbradským družstvům se střelecky velmi dařilo, když družstvo Házené Poděbrady 1 i družstvo Házené Poděbrady 2 dokázalo svým soupeřům nespočet pěkných branek. Jejich výkony, které jako tradičně měli vzestupnou tendenci, opět podpořili fanoušci z řad rodičů, prarodičů a sourozenců.

Sestava a branky družstva Házená Poděbrady1 : Lucie Brožová, Andrea Brožová, Eliška Teperová, Anežka Černá, Rozárka Černá, Anička Mrázová, Nikola Festová, Bára Zumrová a Bára Víšová.Sestava a branky družstva Házená Poděbrady2 : Vladimír Obrazcov, Mikuláš Beran, Jakub Bradna, Adam Bradna, Adam Pošík, Ondřej Víša, Sunny Molhanec, Vítězslav Pokorný, Kristian Macan.