Házená Poděbrady

V sobotu bylo odehráno 2. kolo Středočeské ligy minižactva v Poděbradské městské hale

Poděbrady 9. 4.2022

Mladé poděbradské házenkářky a házenkáři kategorie minižactva měli o tomto víkendu možnost se již potřetí v letošní roce představit na domácí půdě. V sobotu 9. dubna. 2022 pořádal Poděbradský házenkářský klub 2. jarní kolo Středočeské ligy minižactva. Turnaj se odehrál v  Poděbradské městské sportovní hale.

V sobotním turnaji miniházené 4+1 mohl trenérský tým postavit hned dva týmy, když družstvo označené jako Házená Poděbrady 1 bylo složeno z dívek a chlapců a družstvo označené jako Házená Poděbrady 2, naopak bylo výlučně pouze chlapecké. Zde je nutno říci, že všechny hráčky a hráči obou domácích družstev podali velmi bojovný a soustředěný výkon a na konci turnaje si zasloužili sladkou odměnu. Sobotního turnaje se kromě dvou domácích týmů, zúčastnili dvě družstva Sokola Kostelec n./L. a Házené Mělník a po jednom družstvu Sparty Kutné Hory a HC Kolín. Na závěr nutno poznamenat, že oběma Poděbradským družstvům se střelecky velmi dařilo, když družstvo Házené Poděbrady 1 i družstvo Házené Poděbrady 2 dokázalo svým soupeřům nespočet pěkných branek. Jejich výkony, které jako tradičně měli vzestupnou tendenci, opět podpořili fanoušci z řad rodičů, prarodičů a sourozenců.

Sestava a branky družstva Házená Poděbrady1 : Rozárka Černá, Bětka Mrázová Anička Mrázová, Nikola Festová, Bára Víšová, Šimon Cícha, Ondra Škopek, Adam Pošík a Ondra Víša.

Sestava a branky družstva Házená Poděbrady2 : Mikuláš Beran, Štěpán Cícha, Kristian Macan, Jakub Bradna, Adam Bradna, Vladimír Obrazcov, Vítězslav Pokorný, Jakub Loudil a Tonda Loudil .