Házená Poděbrady

Jeden tým minižactva odehrál další turnaj v Turnově

V sobotu 4. dubna 2024 se náš tým minižactva zúčastnil svého další jarního turnaje Středočeské ligy minižactva miniházené 4+1 , který pořádal házenkářský oddíl TJ Turnov. Turnaj se uskutečnil v místní sportovní hale.

Pro tento turnaj bylo vytvořeno pouze jedno družstvo, což bylo zapříčiněno zejména částečně nemocností, ale také tou skutečností, že některé děti upřednostnily jinou aktivitu před účastí na turnaji. Turnaje se zúčastnily zejména dívky a méně zkušené děti, které se pravidelně neúčastní turnajů „velké „házené, tedy až na jednu výjimku, když na turnaj dorazil také Petr Slavík. Celkem devíti členná tým dostal ve hře dostatečný prostor, takže si všechny děti hodně zahrály a moc házenou užily. Hrálo systémem 1 x 15 min, Poděbradský tým odehrál 4 utkání s odlišnými soupeři.

Všechny děti v rámci svých schopností a zkušeností zvládly všechny čtyři utkání turnaje, kdy jim soupeři byli již hodně zkušená družstva Kostelce, Mělníka, Turnova a Libčic. Celý tým, který v tomto turnaji vedla trenérka Hanka Vejvarová, předvedl velký počet pěkných útočných akcí a také jak již bývá tradicí se na brankařském postu vystřídalo téměř celý tým. Družstvo Házená Poděbrady I nastoupilo ve složení: Alžběta Mrázová, Martina Pokorná, Eliška Zmrhalová, Adéla Marhanová, Petr Slavík, Martin Řehák, Jakub Síbrt, Vincent Vondráček a František Duchek.

Na konci turnaje všechny děti obdržely zaslouženou odměnu. Děkujeme všem našim dětem za reprezentaci našeho klubu. Rodičům za podporu v hledišti.

Další turnaj v rámci Středočeské ligy odehraje minižactva v sobotu 18. května v Úvalech