Házená Poděbrady

Minižactvo pořádalo domácí turnaj v rámci Středočeské ligy

V sobotu 20. dubna 2024 měly možnost děti z kategorie minižactva odehrát svůj jarní domácí turnaj v rámci středočeské ligy minižactva miniházené 4+1. Turnaj se tradičně uskutečnil v Poděbradské městské hale. Turnaje se zúčastnily družstva Jiskra Zruč n./S., Sparta Kutná Hora 1 a 2, Házená Mělník 1 a 2, HC Kolín 1,2,3. a celkem tři týmu pořádající Házené Poděbrady. Turnaje se tedy aktivně zúčastnilo celkem osmnáct malý poděbradských házenkářek a házenkářů. Každý ze zúčastněných týmu v rámci turnaje odehrál minimálně pět utkání.

Všechny tři družstva malých poděbradských házenkářek a házenkářů, opět procházela celým turnajem velice úspěšně, když jejich hra měla neskutečně vzestupnou tendenci, co se týče postupného zlepšování jednotlivých herních dovedností. Za zmínku určitě stojí, že svůj premiérový turnaj odehrála Eliška Zmrhalová a Vincent Vondráček, nutno poznamenat, že se oba vůbec neztratili. V průběhu všech utkáních dokázali svěřenci trenérů Hany Vejvarové, Radovana Kobyláka a Lukáše Vejvara opět vstřelit mnoho branek a na druhé straně předvedli poděbradští brankáři nespočet pěkných zákroků před zraky svých fanouškům z řad rodičů a kamarádů. Opět v průběhu celého turnaje platilo pravidlo, že všechny děti dostaly „absolutně“ stejné prostor ve hře, když i na postu brankáře se postupně vystřídaly všechny děti. Na konci turnaje byly všechny zúčastněné týmy odměněny za předvedené výkony sladkou odměnou.

Velké poděkování patří také chlapcům a jedné dívce z družstev staršího a mladšího žactva, Anežce Černé, Kristian Macan, Mikuláš Beran, David Macan, Petr Čížek, Matěj Beneš, Ondra Beneš a Ondra Škopek, kteří se skvěle zhostili pozice rozhodčích a celý turnaje, tak mohl bez proběhnout problémů.

Jednotlivé poděbradské týmy nastoupily v následujícím složení:

Házená Poděbrady 1:

Jan Bulíček, Filip Mansour, Štěpán Rathouský, Martin Řehák, Petr Slavík, Filip Svoboda

Házená Poděbrady 2:

Marek Bartoníček, Tomáš Baumgartner, Šimon Cícha, František Duchek, Maxmilián Krejčí, Maxmilián Kulich, Vincent Vondráček,

Házená Poděbrady 3:

Rozárka Černá, Nikol Beranová, Martina Pokorná, Adéla Marhanová, Eliška Zmrhalová