Házená Poděbrady

Minižactvo zahájilo jarní Středočeskou ligu v Kolíně

V sobotu 25. 03. 2023 se náš tým minižactva zúčastnil svého první letošního turnaje Středočeské liga minižactva miniházené 4+1 v jarní sezóně a to v nedalekém Kolíně. Turnaje se tentokrát zúčastnily pouze děti kategorie mini, protože děti z kategorie Přípravky budou mít na stejném místě svůj turnaj přesně za týden v sobotu 1.4.2023 .

Na začátek nutno poznamenat, že tentokrát naši mini narazili na velmi zdatné soupeře, kteří v některých případech byli nad jejich síly. Za zmínku stojí, že si na tomto turnaji si mohla odbýt svou hráčskou premiéru Karolína Javůrková. Trenéři, kterými pro tento turnaj byli Hanka Vejvarová a Tomáš Vejvar, tak měli z dispozici hned devět poděbradských házenkářek a házenkářů. Tento počet dětí, tak dovolil vytvoření pouze jednoho týmu.

V průběhu sobotního dopoledne se poděbradský tým na dvou hřištích v nové hale v Kolínských borkách postupně utkal družstvy Auto Škoda Mladá Boleslav, Spartaku Příbram, TJ Turnov a domácího HC Kolín. Tentokrát v modrém hrající Poděbradský tým nastoupil Hana Čiháková, Karolína Javůrková, Anežka Černá, Jakub Bradna, Nikola Festová, Maxmilián Krejčí, Nicole Sollier, Maxmilián Kulich a Jakub Síbrt.

Všem dětem děkujeme za reprezentaci našeho klubu a rodičům za podporu v hledišti