Házená Poděbrady

Minižactvo zakončilo v jarní části Středočeskou ligy v Úvalech

V sobotu 27. 05. 2023 náš tým minižactva zakončil jarní sezónu Středočeské ligy minižactva miniházené 4+1 posledním turnajem v Úvalech.

Turnaje se tentokrát zúčastnily pouze děti kategorie mini, protože děti z kategorie Přípravky zakončí svoji soutěžní sezónu turnajem přesně za týden v sobotu 3. 6. 2023 v Bělé pod Bezdězem. Na začátek třeba poznamenat, že tentokrát na naše minižačky a minižáky čekala opravdu velká porce devíti utkání v malém časovém rozmezí, nicméně všechny zúčastněné děti je nutné pochválit za výkony v jednotlivých utkáních, když naše hra byla zápas od zápasu lepší. Všechny děti se snažily plnit všechny stanovené úkoly.

Trenéry, kterými pro tento turnaj byli Hanka a Tomáš Vejvarovi, tak měli z dispozici hned sedm poděbradských házenkářek a házenkářů. Tento počet dětí, tak dovolil vytvoření pouze jednoho týmu. V průběhu sobotního dopoledne se poděbradský tým na dvou hřištích v  Úvalské hale postupně utkal družstvy Auto Škoda Mladá Boleslav 1,2, HC Kolín 1,2, TJ Turnov, Jiskry Zruč n/S a domácích Sokola Úvaly 1,2,3. Tentokrát v modrém hrající Poděbradský tým nastoupil ve složení Hana Čiháková, Karolína Javůrková, Nikola Festová, Nicole Sollier, Maxmilián Krejčí a Jakub Síbrt. Vůbec poprvé si soutěžní turnaj vyzkoušela Amy Zeman a nutno poznamenat, že se vůbec neztratila.

Na konci turnaje převzaly všechny zúčastněné děti zasloužené medaile za výkony, které v průběhu sezóny předváděly a samozřejmě také sladkou odměnu od pořadatele turnaje.

Všem dětem děkujeme za reprezentaci našeho klubu a rodičům za podporu v hledišti

Všichni se už těšíme na novou soutěžní sezónu, kdy větší dětí již bude hrát opravdovou „velkou“ házenou.

NEVER GIVE UP!!!