Házená Poděbrady

Tréninky a akce všech kategorií klubu Házená Poděbrady v průběhu nouzového stavu

Všechny plánované tréninkové jednotky a akce pořádané naší sportovním klubem jsou po dobu nouzového stavu a omezujících vládních nařízení pozastavena.

Po tuto dobu trenéři se svými svěřenci budou komunikovat pomocí video tréninků, které jsou dětem (minimálně vždy jeden trénink týdně) zasílány na WhatsApp do skupiny Házená Poděbrady.

Soubor všech tréninkových videí jsou také k dispozici na YouTube Kanále Házená Poděbrady, kde si děti společně s rodiči mohou jednotlivé tréninkové jednotky zopakovat a znovu zacvičit. (https://www.youtube.com/channel/UCqhyp2fsQuazPG94yhkQq-Q/videos)

Další možnosti je využití  osobní zóny Handball-netu 2.0, kde je k dispozici pro všechny členy ČSH odkaz KONDIČNÍ PŘÍPRAVA V DOBĚ ÚTLUMU – PROGRAM PRO ŽÁKOVSKÉ KATEGORIE OD KONDIČNÍCH SPECIALISTŮ – 2. DÍL, který obsahuje cvičení v době epidemie připravená házenkářskými specialisty z ČSH.

Také velmi pěkně je zpracovaný on line trénink pro děti kategorie minižactva a mladšího žactva v rámci Olomouckého krajského svazu házené, který je volně přístupný na YouTube Kanále Házená Olomouckého kraje. (https://www.youtube.com/channel/UCTPX4E8CcryNXVD6Xl2PnCw/videos)

V měsíci říjnu a listopadu probíhá velká soutěž o dva míče a další ceny, kdy děti mají za úkol poslat trenérům videa ze svých domácích tréninků, ty nejlepší budou oceněny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *