Házená Poděbrady

Mladší žákyně odehrály další dvě utkání středočeské ligy

V neděli 12. 11. 2023 pokračoval ve své mistrovské soutěži také tým mladších žákyň, když odcestoval ke dvěma utkáním v rámci Středočeské ligy mladšího žactva – Dívky do Mělníka. Ve zdejším sportovní hale, kterou můžeme místním pouze závidět, se Poděbradská děvčata postupně utkala s ryze dívčím družstvem TJ Turnov a Hudlicemi, které mají v kádru také chlapce.

Bohužel na tato kolo středočeské ligy, neodjel kompletní kádr družstva, to buď z důvodu nemoci hráček, nebo z jiných v některých případech neznámých důvodu. To bylo na hře celého družstva znát v obou utkáních. Většině hráčkám chyběla větší odvaha při zakončení. V obou utkání táhly celý tým pouze Anička Mrázová a Barbora Kosinová, což bylo na agresivně hrající soupeřky málo. Děvčatům, které do týmu přišly teprve na začátku této sezóny, chybělo nasazení a chuť na hřišti bojovat za celý tým. Trenéři věří se v příštích utkáních bude z týmu mladších žákyň cítit dokonalejší týmové pojetí a bojovnost na hřišti v zápasech i mimo něj.

Sestava týmu mladších žákyň Házená Poděbrady: Karolína Javůrková – Mrázová Anna, Kosinová Barbora, Festová Nikola, Čiháková Hana, Šťastná Johanka, Sollier Nicole, Zeman Amy, Žohová Viktorie, Týmová Tereza a Hujerová Michaela. Trenéři: Tomáš Vejvar, Veronika Sollier

Poslední podzimní kolo Středočeské ligy sehrají Poděbradské mladší žačky v Bělé p./B. v sobotu 18.11.2023.