Házená Poděbrady

Mladší žákyně odehrály další kolo Středočeské ligy v Poděbradech

V sobotu 11.5 2024 dívky z kategorie mladších žákyň odehrály svůj další mistrovský turnaj Středočeské ligy, když pořádaly domácí turnaj na hřišti na OSTENDE. Turnaje se zúčastnilo celkem dvanáct dívek, když tým posílila dvojice hrající v tým starších žákyň Barbora Kosinová a Kristýna Baumgartnerová. Na celkové hře to bylo velice znát. V průběhu turnaji poděbradský tým dokázal získat jedno vítězství.

Družstvo na turnaji odehrálo celkem 3 utkání, hraná 2 x 15 min, když soupeři jim byly týmy, Mladé Boleslavi, Bělé p. B a TJ Turnov.

V průběhu turnaje v  brance velice tým podržela brankařka Radka Zázvůrková, které opět kryla záda Karolína Javůrková. V útočné fázi se střelecky dokázalo prosadit pět poděbradských mladších žákyň. Nejvíce Barbora Kosinová s dvanácti brankami a Kristýna Baumgartnerová s deseti brankami, dále Nikola Festová (4), Hana Čiháková (2), Valerie Votavová (1). Dále do utkání zasáhly Anežka Černá, Johana Šťastná, Tereza Týmová, Amy Zeman a Viktorie Žohová, které byly velice platné zejména v obranné fázi hry. Předvedená hra v dnešních utkání jsou důležitou vzpruhou do další práce celého týmu, bohužel nekompletního kádru.

Výsledky:

Házená PoděbradyMladá Boleslav.11:10
 Bělá p.B10:28
 TJ Turnov8:22