Házená Poděbrady

Mladší žákyně se zúčastnily kvalitně obsazeného turnaje v Turnově

V neděli 4.2 2024 byly již letos podruhé v akci dívky z kategorie mladších žákyň, když odehrály svůj další letošní přípravný turnaj házené. Tentokrát vyrazily do Turnova, kde se v rámci memoriálu Lubomíra France měli možnost poměřit s velice zkušenými soupeři. Postupně se třináctičlenný kádr utkal s týmy mladších žákyň DHK Pardubice, Astra Praha, Kovofiniš Ledeč n.S. a domácích TJ Turnov. Nutno poznamenat, že všechny soupeři byli nad současné síly poděbradského týmu, nicméně jenom utkání s lepšími soupeři může všechny hráčky do budoucna posunout.

Družstva mladších žákyň tedy na turnaji odehrálo celkem 4 utkání, hraná 2 x 15 min, když všechny hráčky dostaly dostatečný prostor na hřišti a vyzkoušely opravdu kvalitní házenou proti velice kvalitním soupeřkám.

Výsledky:

Házená PoděbradyDHK Pardubice8:19
 Kovofiniš Ledeč n.S.5:18
 Astra Praha3:15
 TJ Turnov9:20

Tým mladších žákyň na turnaji nastoupil v sestavě:

Radka Zázvůrková – Kristýna Baumgartnerová, Anežka Černá, Hana Čiháková, Adéla Drahoňovská, Michaela Hujerová, Elena Káninská, Barbora Kosinová, Anna Mrázová, Johana Šťastná, Tereza Týmová, Amy Zeman, Viktorie Žohová.

Tento turnaj zejména poděbradským mladším žákyní ukázal, že pokud chce být družstvo úspěšné, musí všechny jeho hráčky podat na hřišti maximální výkon a nevypustit žádnou herní situaci. Věříme, že díky takovým to těžkým zápasům se bude celý tým herně posouvat. NEVER GIVE UP!!!