Házená Poděbrady

Předposlední kolo Středočeské ligy odehrál jeden tým přípravky ve Zruči n./S

V sobotu 20. 5. 2023 se tentokrát jedno družstvo naší přípravky účastnilo dalšího turnaje Středočeské ligy přípravek miniházené. První opravdu letní sobotu do Zruče n./S přijelo a turnaje se zúčastnilo celkem osm družstev. Dvě hřiště na miniházenou, která byla instalována na palubovce místní sportovní haly si tak mohly vyzkoušet děti tří družstev HC Kolín, dvě družstva Sparta Kutná Hora a jedno družstvo Házená Poděbrady. Domácí klub Jiskra do turnaje nasadila celkem dva týmy.

Od úvodních duelů byla vidět u všech poděbradských dětech obrovské nasazení a radost ze hry. Také v dalších zápasech, kterých mimochodem tým odehrál na turnaji celkem šest, se postupně všechny děti zvyšovaly tempo hry a to jak v útočné tak obranné fázi hry.

Jak už bývá u poděbradských trenérů těchto kategorií pravidlem, všechny děti dostaly stejný herní prostor na hřišti a mohly si vstřelit nespočet branek po velice pěkných akcích. Také na postu brankáře se postupně vystřídaly postupně všechny děti obou poděbradských družstev.

Všechny nejmenší poděbradské házenkářky a házenkáři zaslouží za předvedené výkony velkou pochvalu, všechny děti se snažili na hřišti předvést to, co se díky pravidelné účasti na trénincích naučily. Také oba trenéři byli velice spokojeni s přístupem všech dětí s jednotlivých utkáních.

Děkujeme za podporu z řad rodičů našich malých poděbradských házenkářek a házenkářů v hledišti sportovní haly.

Na konci turnaje všechny zúčastněná družstva obdržely od pořadatele turnaje zaslouženou sladkou odměnu.

Poděbradský tým nastoupil: Barbora Víšová, Jiřina Žaloudková, Filip Svoboda, Šimon Cícha, Marek Bartoníček, Vojtěch Nechvíl a Štěpán Rathouský. Trenérka Hanka Vejvarová

Všem zúčastněným dětem děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu. Poslední turnaj sezóny Středočeské ligy odehraje družstvo kategorie přípravky 3. června v Bělé p/B.