Házená Poděbrady

Předposlední podzimní kolo Středočeské ligy odehrál tým přípravky v Bělé p./B.

V sobotu 11. 11. 2023 se tentokrát jedno družstvo naší přípravky účastnilo dalšího turnaje Středočeské ligy přípravek miniházené. Druhou listopadovou sobotu do Bělé p/B přijelo a turnaje se zúčastnilo celkem deset družstev. Dvě hřiště na miniházenou, která byla instalována na palubovce místní útulné házenkářské haly si tak mohly vyzkoušet děti třech družstev HC Kolín, dvou družstev Házené Mělník a Sokola Úvaly, po jednom družstvu nasadily Házená Poděbrady a Sparta Kutná Hora. Domácí klub Sokol do turnaje nasadil také jeden tým.

Od úvodních duelů byla vidět u všech poděbradských dětí obrovské nasazení a radost ze hry. Také v dalších zápasech, kterých mimochodem tým odehrál na turnaji celkem šest, se postupně všechny děti zvyšovaly tempo hry a to jak v útočné tak obranné fázi hry. Jak už bývá u poděbradských trenérů těchto kategorií pravidlem, všechny děti dostaly podobný herní prostor na hřišti a mohly si vstřelit nespočet branek po velice pěkných akcích. Také na postu brankáře se postupně vystřídala většina nejmenších poděbradských házenkářek a házenkářů.

Všechny nejmenší poděbradské házenkářky a házenkáři zaslouží za předvedené výkony velkou pochvalu, všechny děti se snažili na hřišti předvést to, co se díky pravidelné účasti na trénincích naučily. Také oba trenéři byli velice spokojeni s přístupem všech dětí s jednotlivých utkáních.

Děkujeme za podporu z řad rodičů našich malých poděbradských házenkářek a házenkářů v hledišti sportovní haly.

Na konci turnaje všechny zúčastněná družstva obdržely od pořadatele turnaje zaslouženou sladkou odměnu.

Poděbradský tým nastoupil: Julie Šmelhausová, Veronika Vokolková, Jiřina Žaloudková, Adam Mickerts, Jan Bulíček a Filip Svoboda. Trenérka Hanka Vejvarová

Všem zúčastněným dětem děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu.

Poslední turnaj podzimní části sezóny Středočeské ligy odehraje družstvo kategorie přípravky 25. listopadu v městské sportovní hale v Poděbradech.

Do družstva Přípravky probíhá celoroční nábor dětí ročníků 2015 a 2016, více na webu hazenapodebrady.cz nebo tel. 603 343 096