Házená Poděbrady

Přípravka i přes obrovskou marodku se zúčastnila turnaje v Bělé pod Bezdězem

V neděli 13. 11. 2022 se náš nově tvořící se tým přípravky zúčastnil svého dalšího turnaje Středočeské liga přípravek miniházené 4+1 v letošním podzimní sezóně a to v tradičním házenkářské městě Bělé p. Bezdězem.

Už před turnajem musela trenérka týmu Hanka, řešit problém s obrovskou marodkou. Z původně čtrnáctičlenného družstva do Bělé přijelo pouze pět „statečných“, tak si všechny děti mohly dopřát opravdu obrovskou porci miniházené okořeněnou také samostatnými nájezdy.

Pro tento turnaj bylo tedy vytvořeno jedno smíšené družstvo a všechny děti dostaly ve hře maximální prostor, takže si všechny děti hodně zahrály a moc miniházenou užily. Postupně se utkali s  týmy Bělé p.B, Úval, Mělníka a Mladé Boleslavi, náš tým odehrál celkem šest utkání. Postupně se do hry zapojili Barbora Víšová, Filip Svoboda, Jan Bulíček, Šimon Cícha a Martin Řehák.

Průběhu všech zápasů se všechny děti miniházenou moc bavily a předváděly moc pěkný kolektivní výkon plný pěkných kombinací s brankovým zakončení. Všichni zaslouží velkou pochvalu.

Na konci turnaje všechny děti obdržely zaslouženou sladkou odměnu. Děkujeme všem našim dětem za vzornou reprezentaci našeho klubu. Rodičům za podporu v hledišti.