Házená Poděbrady

Přípravka nadchla trenéry na turnaji ve Zruči n.S.

V neděli 23. 10. 2022 se náš nově tvořící se tým přípravky zúčastnil svého druhého turnaje Středočeské liga přípravek miniházené 4+1 v letošním podzimní sezóně a to v tradiční házenkářské baště Zruči nad Sázavou.

Pro některé děti to byl vůbec první turnaj v této sezóně, kdy si mohly zahrát proti stejně starým dětem z jiných klubů a nutno říci, že všichni bez problémů obstály.

Pro tento turnaj byly vytvořeny dva týmy smíšené družstvo, když družstvo označené jako Házená Poděbrady I bylo téměř celé vytvořeno z dívek a turnaji obléklo tradiční modré dresy. Zato druhé družstvo označené jako Házená Poděbrady II bylo komplet vytvořeno z chlapců ročníků 2014 a 2015.

Všechny děti dostaly ve hře dostatečný prostor, takže si všechny děti hodně zahrály a moc miniházenou užily. Postupně se utkali s  týmy Zruče n.S., Kutné Hory, Úval, Kolína, Mělníka a Mladé Boleslavi, Každý náš tým odehrál celkem vždy čtyři utkání. Postupně se do hry zapojili v družstvu dívek Nikola Festová, Anežka Černá, Nicole Sollier, Alžběta Mrázová, Barbora Víšová, Rozárka Černá, Nikol Beranová a své herní zkušenosti získával nejmladší člen týmu i samotného klubu Házená Poděbrady Matěj Černý. Střelecky se dokázaly prosadit všechny členky týmu, když nejvíce branek vstřelilo duo Nikola Festová a Anežka Černá.

Družstvo chlapců ve složení Filip Svoboda, Vojta Nechvíl, Tonda Loudil, Kuba Loudil, Štěpán Rathouský a Honza Bulíček celým turnajem prolétlo jako uragán. V průběhu všech zápasů se všichni chlapci miniházenou moc bavili a předváděli moc pěkný kolektivní výkon plný pěkných kombinací s brankovým zakončení. Všichni zaslouží velkou pochvalu.

Na konci turnaje všechny děti obdržely zaslouženou sladkou odměnu. Děkujeme všem našim dětem za vzornou reprezentaci našeho klubu. Rodičům za podporu v hledišti.