Házená Poděbrady

Přípravka se zúčastnila turnaje o pohár města Bělá p.B

6.3.2022

V neděli 6. března 2022 měli možnost děti z kategorie Přípravky odehrát svůj další přípravný turnaj miniházené 4+1, když se zúčastnily turnaje o pohár města Bělá pod Bezdězem.

Také tentokrát mohly své doposud získané házenkářské dovednosti poměřit se stejně starými dětmi a to i z házenkářských klubů, které zatím na hřišti nepotkaly. Samotného turnaje se zúčastnilo hned 10 týmů, vedle domácích Sokola Bělá p.B.  1 a  Sokola Bělá p.B.  2, dále Handball Liberec 1, Handball Liberec 2, Sokol Kostelec n/L 1, Sokol Kostelec n/L 2, Handball Úvaly 1, Handball Úvaly 2, Handball club Chomutov a Házená Poděbrady.

Také v tomto turnaji si mohly děti kromě hry v samotných utkáních, vyzkoušet již tradiční samostatné nájezdy, takže tolik tíženou radost ze střeleného gólu si mohl užít opravdu každý hráč či hráčka na hřišti.

Nejmenší poděbradští házenkáři a házenkářky, také v tomto turnaje nebyli v kompletní sestavě, když absence byly zapříčiněny zejména nemocemi. Nicméně k turnaji mohlo nastoupit celkem osm dětí našeho klubu, které se v průběhu turnaje rozehrály k opravdu velmi pěkným výkonům, což mohlo vidět velké množství fanoušků z řad rodičů a kamarádů. Všechny děti za své výkony na konci turnaje obdržely medaili a sladkou „zdravou“ odměnu.

Tým Přípravky na turnaji nastoupil v sestavě:

Anežka Černá, Nikola Festová, Šimon Cícha, Ondřej Škopek, Adam Bradna, Jakub Bradna, Martin Řehák a Rosťa Svoboda. Trenéři Hanka a Tomáš Vejvarovi

Opět děkujeme za výborné fotografie naší klubové fotografce Mirce Cíchové