Házená Poděbrady

Přípravka zakončila sezónu v Bělé pod Bezdězem

V sobotu 03. června 2023 se náš se tým přípravky zúčastnil svého posledního jarního turnaje Středočeské ligy přípravek miniházené 4+1 v letošním sezóně a to v tradiční házenkářské baště Bělé pod Bezdězem. Všechny zúčastněné děti si mohly zahrát proti stejně starým dětem z jiných klubů a nutno říci, že všichni bez problémů obstály. Navíc vzhledem k tomu, že to byl poslední turnaj v sezóně, všechny děti obdržely medaile. Bohužel, ani v tomto turnaji nebyl tým přípravky kompletní, což však nemělo vliv na hru, kterou děti předváděly na hřišti.

Pro tento turnaj byly vytvořeny opět dvě družstva, když družstvo označené jako Házená Poděbrady II bylo téměř celé vytvořeno z dívek a turnaji obléklo tradiční modré dresy. Zato druhé družstvo, které bylo tentokrát označené jako Házená Poděbrady I, bylo komplet vytvořeno z chlapců ročníků 2014 a 2015.

Všechny děti dostaly ve hře dostatečný prostor, takže si všechny děti hodně zahrály a moc házenou užily. Postupně se utkali s  týmy Sokola Úvaly 1 a2, Sokola Bělá p. B 1 a 2, Sokola Kostelec n/L, Házené Mělník a AutoŠkody Mladá Boleslav. Každý náš tým odehrál celkem vždy sedm utkání. Postupně se do hry zapojili v družstvu dívek Rozárka Černá, Alžběta Mrázová, Martina Pokorná, Julie Šmelhausová, Anežka Černá a jediný chlapec dívčího týmu Martin Řehák. Střelecky se dokázaly prosadit všechny členky týmu. Družstvo chlapců ve složení Marek Bartoníček, Jan Bulíček, Šimon Cícha, Vojta Nechvíl, Štěpán Rathouský a Filip Svoboda celým turnajem prolétlo jako uragán. V průběhu všech zápasů se všichni chlapci miniházenou moc bavili a předváděli moc pěkný kolektivní výkon plný pěkných kombinací s brankovým zakončení. Všichni zaslouží velkou pochvalu a opět ukázali, že pokud budou na tréninku poctivě a pravidelně pracovat mohou v budoucnu pro poděbradskou házenou hodně dokázat. Trenérsky na turnaji děti vedlo trenérské duo Hanka Vejvarová a Tomáš Vejvar, kteří byli opět předvedenou hrou a nasazení všech dětí moc spokojení

Na konci turnaje všechny děti obdržely zaslouženou sladkou odměnu a také zaslouženou medaili. Děkujeme všem našim dětem za vzornou reprezentaci našeho klubu. Rodičům za podporu v hledišti.

Již nyní se těšíme na začátek nové sezóny 2023/2024 Středočeské ligy miniházené, která opět začne na podzim letošního roku.

Do družstva kategorie Přípravky (ročníků 2015 -2016) bude opět na začátku září 2023 probíhat pravidelný nábor, více informaci bude k dispozici na webu www.hazenapodebrady.cz a sociálních sítích klubu.