Házená Poděbrady

Šest „statečných“ chlapců z týmu přípravky odehrálo poslední ligový turnaj na Mělníce

V neděli 11. 12. 2022 se náš tým přípravky zúčastnil posledního turnaje Středočeské ligy přípravek miniházené 4+1 v letošním podzimní sezóně a to v tradiční házenkářské baště Mělníce. Pro tento turnaj musela trenérka týmu Hanka řešit komplikace se složením týmu a to zejména z důvodu obrovské nemocnosti. Tento problém, však řešily všechny zúčastněné týmy. Nakonec tedy mohla počítat pouze s šesticí poděbradských chlapců, kteří celý turnaj podali opravdu bojovný výkon a trenérku moc potěšili.

Všichni kluci tedy dostali ve hře dostatečný prostor a moc si házenou užily. Postupně se utkali s  týmy Kutné Hory, Kostelce n./L., Libčic n./Vlt., Příbrami a dvou týmů Mělníka. Družstvo tedy odehrálo celkem šest utkání, když v prvním utkání si opět mohlo vyzkoušet samostatné nájezdy. Postupně se do hry zapojili Šimon Cícha, Filip Svoboda, Vojta Nechvíl, Filip Mansour, Štěpán Rathouský a Štěpán Cícha, který plnil v průběhu všech utkání funkci brankaře.

Celým turnajem toto družstvo prolétlo jako uragán. Průběhu všech zápasů se všichni chlapci miniházenou moc bavili a předváděli moc pěkný kolektivní výkon plný pěkných kombinací s brankovým zakončením. Všichni zaslouží velkou pochvalu.

Na konci turnaje všechny děti obdržely zaslouženou sladkou odměnu. Děkujeme všem našim dětem za vzornou reprezentaci našeho klubu. Rodičům za podporu v hledišti.

Další turnaj odehraje družstvo Přípravky již v novém roce na domácí půdě v Městské sportovní hale Poděbrady v sobotu 28. ledna 2023, pevně věříme, že již v kompletní sestavě.