Házená Poděbrady

Tři poděbradské týmy se představily na domácím turnaji

V neděli 6. listopadu 2022 měly možnost děti z kategorie minižactva a přípravky odehrát už svůj další domácí turnaj v rámci středočeské ligy minižactva miniházené 4+1. Turnaj se tradičně uskutečnil v Poděbradské městské hale. Turnaje se zúčastnily družstva Spartak Příbram, Sparta Kutná Hora, HC Kolín, Sokol Libčice n/Vlt. a celkem tři týmu pořádající Házené Poděbrady. Turnaje se tedy aktivně zúčastnilo celkem čtyřiadvacet malý poděbradských házenkářek a házenkářů.

Všechny tři družstva nejmenších poděbradských házenkářek a házenkářů, opět procházela celým turnajem velice úspěšně, když jejich hra měla neskutečně vzestupnou tendenci, co se týče postupného zlepšování jednotlivých herních dovedností. Velkou pochvalu za své výkony zaslouží děti z týmu Přípravky, kteří byli díky své bojovnosti rovnocennými soupeři všem zúčastněným družstvům.  V průběhu všech utkáních dokázali svěřenci trenérů Tomáše Vejvara, Hany Vejvarové a Radovana Kobyláka opět vstřelit mnoho branek a na druhé straně předvedli poděbradští brankáři nespočet pěkných zákroků před zraky svých fanouškům z řad rodičů a kamarádů. Opět v průběhu celého turnaje platilo pravidlo, že všechny děti dostaly „absolutně“ stejné prostor ve hře, když i na postu brankáře se postupně vystřídaly všechny děti. Na konci turnaje byly všechny zúčastněné týmy odměněny za předvedené výkony sladkou odměnou.

Velké poděkování patří také devíti chlapcům z družstev staršího a mladšího žactva, Šimonovi Škochovi, Mikuláši Beranovi, Štěpánu Cíchovi, Adamu Bradnovi, Ondrovi Benešovi, Matěji Benešovi, Sašovi Evpak Vláďovi Obrazcovi a Víťovi Pokornému kteří se skvěle zhostili pozice rozhodčích a celý turnaje, tak mohl bez proběhnout problémů.

Jednotlivé poděbradské týmy nastoupily v následujícím složení:

Házená Poděbrady 1:

Nikol Beranová, Anežka Černá, Rozárka Černá, Nikola Festová, Bětka Mrázová, Tereza Týmová a jediný chlapec Matěj Černý

Házená Poděbrady 2:

Jan Bulíček, Šimon Cícha, Antonín Loudil, Jakub Loudil, Vojtěch Nechvíl, Filip Mansour, Štěpán Rathouský, Filip Svoboda

Házená Poděbrady 3:

Jakub Bradna, Jakub Fikar, Max Krejčí, Max Kulich, Kristian Macan, Jakub Síbrt, Petr Továrek, Jáchym Veselý