Házená Poděbrady

Tým Přípravky odehrál další turnaj jarní části Středočeské ligy v nedalekém Kolíně

V sobotu 13. dubna 2024 náš tým Přípravky pokračoval v jarní části sezóny Středočeské ligy přípravek miniházené 4+1 dalším turnajem v nedalekém Kolíně. Turnaje se opět zúčastnily děti kategorie přípravky doplněné, o dívky z kategorie mini. Další zajímavostí je, že ve složení devítičlenného kádru tentokrát dominovaly chlapci, když dívky na turnaji reprezentovala čtveřice Nikol Beranová, Adéla Marhanová, Julie Šmelhausová a Jiřina Žaloudková, to potvrzuje fakt o narůstající „dívčí“ házenkářské členské základně klubu Házená Poděbrady. Házená v Poděbradech zkrátka baví kluky i holky. Za zmínku určitě stojí, že premiérový soutěžní turnaj v Kolíně odehrál Jakub Vokál.

Tentokrát na nejmenší poděbradské házenkáře a házenkářky čekalo pět utkání, nicméně všechny zúčastněné děti je nutné pochválit za výkony v jednotlivých utkáních, když naše hra jak už bývá pravidlem, byla zápas od zápasu lepší. Všechny děti se snažily plnit všechny stanovené úkoly. Trenér, kterým pro tento turnaj byl Radek Kobylák, tak měl z dispozici hned pětici poděbradských házenkářů a čtyři házenkářky. Tento počet dětí, tak dovolil vytvoření pouze jednoho týmu. V průběhu sobotního odpoledne se poděbradský tým na třech hřištích kolínská házenkářské haly postupně utkal družstvy HC Kolín 3,4 Sparta Kutná Hora 2 a Sokol Úvaly 2 a Sokol Hudlice.. Tentokrát v modrém hrající Poděbradský tým nastoupil ve složení Jiřina Žaloudková, Julie Šmelhausová, Adéla Marhanová, Nikol Beranová, Lukáš Buldra, Adam Mickerts, Matyáš Matula, Benedikt Kulich a Jakub Vokál. Na konci turnaje, jak se již stalo tradicí, převzaly všechny zúčastněné děti zaslouženou sladkou odměnu od pořadatele turnaje.

Všem dětem děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu a rodičům za podporu v hledišti

Všichni se už těšíme na další turnaj, který se uskuteční 27.4. 2024 v Poděbradské městské hale.

Do týmu přípravky (ročníků 2015-2016) probíhá celoroční nábor dívek i chlapců. Více informací získáte na klubovém webu hazenapoděbrady.cz, případně tel. 603 343 096