Házená Poděbrady

Tým Přípravky odehrál další turnaj podzimní část Středočeské ligy v Úvalech

V sobotu 4. listopadu 2023 náš tým Přípravky pokračoval v podzimní sezóně Středočeské ligy přípravek miniházené 4+1 dalším turnajem v nedalekých Úvalech. Turnaje se tentokrát zúčastnily děti kategorie přípravky doplněné, vzhledem k velkému počtu omluvenek o děti z kategorie mini. Další zajímavostí je, že ve složení pouze šestičlenného kádru tentokrát dominovaly chlapci, když dívky na turnaji reprezentovala pouze Veronika Vokolková, to však nic nemění na faktu o narůstající „dívčí“ házenkářské členské základně klubu Házená Poděbrady. Házená v Poděbradech zkrátka baví kluky i holky.

Tentokrát na nejmenší poděbradské házenkáře a házenkářky čekala porce pěti utkání, nicméně všechny zúčastněné děti je nutné pochválit za výkony v jednotlivých utkáních, když naše hra jak už bývá pravidlem, byla zápas od zápasu lepší. Všechny děti se snažily plnit všechny stanovené úkoly. Trenér, kterým pro tento turnaj byl Radek Kobylák, tak měl z dispozici hned pět poděbradských házenkářů a jednu házenkářku. Tento počet dětí, tak dovolil vytvoření pouze jednoho týmu. V průběhu sobotního dopoledne se poděbradský tým na třech hřištích úvalské házenkářské haly postupně utkal družstvy HC Kolín 1,2, Házená Mělník 1, Sokol Úvaly 1 a Jiskry Zruč n/S. Tentokrát v modrém hrající Poděbradský tým nastoupil ve složení Veronika Vokolková, Adam Mickerts, Matyáš Matula, Martin Řehák, František Duchek a Maxmilián Krejčí. Na konci turnaje, jak se již stalo tradicí, převzaly všechny zúčastněné děti zaslouženou sladkou odměnu od pořadatele turnaje.

Všem dětem děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu a rodičům za podporu v hledišti

Všichni se už těšíme na další turnaj, který se uskuteční 11.11 v Bělé p. B.

Do týmu přípravky (ročníků 2015-2016) probíhá celoroční nábor dívek i chlapců. Více informací získáte na klubovém webu hazenapoděbrady.cz, případně tel. 603 343 096