Házená Poděbrady

Tým Přípravky odehrál úvodní turnaj jarní části Středočeské ligy v Kutné Hoře

V sobotu 23. března 2024 náš tým Přípravky zahájil v jarní části sezóny Středočeské ligy přípravek miniházené 4+1 úvodním turnajem v nedaleké Kutné Hoře. Turnaje se tentokrát zúčastnily děti kategorie přípravky doplněné, vzhledem k velkému počtu omluvenek o děti z kategorie mini. Další zajímavostí je, že ve složení devítičlenného kádru tentokrát dominovaly dívky, když chlapce na turnaji reprezentovala trojice Adam Mickerts, Matyáš Matula a úplný nováček Lukáš Buldra, to potvrzuje fakt o narůstající „dívčí“ házenkářské členské základně klubu Házená Poděbrady. Házená v Poděbradech zkrátka baví kluky i holky.

Tentokrát na nejmenší poděbradské házenkáře a házenkářky čekala porce sedmi utkání, nicméně všechny zúčastněné děti je nutné pochválit za výkony v jednotlivých utkáních, když naše hra jak už bývá pravidlem, byla zápas od zápasu lepší. Všechny děti se snažily plnit všechny stanovené úkoly. Trenér, kterým pro tento turnaj byl Radek Kobylák, tak měl z dispozici hned trojici poděbradských házenkářů a šest házenkářek. Tento počet dětí, tak dovolil vytvoření pouze jednoho týmu. V průběhu sobotního dopoledne se poděbradský tým na třech hřištích úvalské házenkářské haly postupně utkal družstvy HC Kolín 1,2,3 Sparta Kutná Hora 1,2,3 a Sokol Libčice n/Vlt.. Tentokrát v modrém hrající Poděbradský tým nastoupil ve složení Jiřina Žaloudková, Julie Šmelhausová, Adéla Marhanová, Alžběta Mrázová, Nikol Beranová, Rozárka Černá, Adam Mickerts, Matyáš Matula a Lukáš Buldra. Na konci turnaje, jak se již stalo tradicí, převzaly všechny zúčastněné děti zaslouženou sladkou odměnu od pořadatele turnaje.

Všem dětem děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu a rodičům za podporu v hledišti

Všichni se už těšíme na další turnaj, který se uskuteční 13.4. 2024 v nedalekém Kolíně.

Do týmu přípravky (ročníků 2015-2016) probíhá celoroční nábor dívek i chlapců. Více informací získáte na klubovém webu hazenapoděbrady.cz, případně tel. 603 343 096