Házená Poděbrady

Tým Přípravky odehrál závěrečný turnaj jarní části Středočeské ligy v Kutné Hoře

V sobotu 11. května 2024 náš tým Přípravky pokračoval v jarní části sezóny Středočeské ligy přípravek miniházené 4+1 závěrečným turnajem v Kutné Hoře. Turnaje se opět zúčastnily děti kategorie přípravky doplněné, o dívky z kategorie mini.

Tentokrát na nejmenší poděbradské házenkáře a házenkářky čekaly 4 utkání, nicméně všechny zúčastněné děti je nutné pochválit za výkony v jednotlivých utkáních, když naše hra jak už bývá pravidlem, byla zápas od zápasu lepší. Všechny děti se snažily plnit všechny stanovené úkoly. Trenér, kterým pro tento turnaj byl Radek Kobylák, tak měl z dispozici hned pětici poděbradských házenkářů a tři házenkářky. Tento počet dětí, tak dovolil vytvoření pouze jednoho týmu. V průběhu sobotního odpoledne se poděbradský tým na dvou hřištích kutnohorské haly postupně utkal družstvy HC Kolín 1,3 a Sparta Kutná Hora 1,2. Tentokrát v modrém hrající Poděbradský tým nastoupil ve složení Jiřina Žaloudková, Julie Šmelhausová, Barbora Víšová, Lukáš Buldra, Matyáš Matula, Benedikt Kulich, Martin Řeháka Jakub Vokál. Na konci turnaje, jak se již stalo tradicí, převzaly všechny zúčastněné děti zaslouženou sladkou odměnu od pořadatele turnaje.

Všem dětem děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu a rodičům za podporu v hledišti

Do týmu přípravky (ročníků 2015-2017) probíhá celoroční nábor dívek i chlapců. Více informací získáte na klubovém webu hazenapoděbrady.cz, případně tel. 603 343 096